Back to MAŁE PSY

Remik

REMIK P 80/11/21
W SCHRONISKU OD: GRUDNIA 2021
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2017
KASTRACJA: OCZEKUJE
ROZMIAR: MAŁY

Kategoria:

Opis

Adoptujący często szukają w schronisku psa idealnego. Takiego, który będzie przyjacielsko nastawiony do ludzi, ale niezbyt nachalny, młody, ale żeby nie był szczeniakiem, niezbyt energiczny, ale żeby dał radę chodzić na wycieczki :). Niestety ideały zdarzają się bardzo rzadko, ale Remik zdaje się być takim właśnie ideałem. Przeuroczy, mały rudzielec o drobnej budowie z fantazyjnie zakręconym ogonkiem i eleganckim białym krawatem. Od początku swojego pobytu w schronisku nie sprawia żadnych problemów.

Jest otwarty do ludzi, nie boi się nieznajomych, chętnie podejdzie, zaglądnie w oczy, wyprosi głaska albo smaczka. Lubi inne psy, mieszka w boksie z sunia, z którą dobrze się dogaduje, a mijane na spacerze psiaki przeważnie ignoruje. Bardzo ładnie chodzi na smyczy i jedyne, co można mu zarzucić to fakt, że bardzo nie lubi wracać po spacerze do schroniska, co ogłasza całemu światu żałosnym szczekaniem. Trudno mu się dziwić, bo kto chciałby wracać do zimnego boksu, kiedy można by cieszyć się jeszcze ze spaceru i towarzystwa człowieka.

Pomimo że Remik pobyt w azylu znosi nadzwyczaj dobrze, to mamy nadzieje, że nie zabawi tu długo.

To mały, delikatny psiaczek, który nie potrzebuje wiele. Wystarczy mu odrobina miejsca na Twojej kanapie, pełna miska, regularne spacerki i oczywiście ogrom miłości. Nada się jako towarzysz dla osoby nie mającej wcześniejszego doświadczenia z psami. Wydaje się, że mógłby również zamieszkać z rodziną w której są dzieci.

Kontakt do wolontariuszki: 785 027 026 (Nika), 507 826 269 (Renata)