Back to ADOPTOWANE

Ramzes

RAMZES P 50/10/21
W SCHRONISKU OD: PAŹDZIERNIKA 2021
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2018
KASTRACJA: TAK
ROZMIAR: DUŻY

RASA: LABRADOR

Kategoria:

Opis

W krakowskim schronisku wynaleźliśmy lek na trudy życia codziennego. Mamy dostępną jedną dawkę, dlatego śpieszcie się. Lek aplikuje się przez adopcję.

Tym lekiem jest Ramzes, 3 -letni czarny labrador, który w swoim ciele mieści niezmierzone pokłady radości i energii.

Efektem ubocznym tej terapii może być ciągły uśmiech na twarzy, nagła radość z każdego dnia oraz lepsza kondycja fizyczna. Nie słyszeliśmy o przypadkach przedawkowania, więc można go stosować bezpiecznie, zarówno u dorosłych jak i u dzieci.

Ramzes mieszkał kiedyś z dziećmi, z rodziną. Jest wiecznie uśmiechniętym psim dzieciakiem, pomimo 3 lat. Uwielbia brykanie i zabawę. Potrafi również bawić się z innymi psiakami, choć nie wszystkich może nazwać swoimi przyjaciółmi. Ramzes jest pełen energii, więc początek spaceru przypomina wyprowadzenie czołgu, który prze przed siebie, nie zważając na nic. Trudno się temu dziwić, w schronisku Ramzes nie dostaje tyle ruchu, ile potrzebuje. Poprzedni właściciele nie nauczyli go wiele, więc ta przyjemność czeka na nowych opiekunów Ramzesa. Przyda mu się trochę ogłady, bo na razie jest radosnym i nieco nieokiełznanym dzieciakiem. Na szczęście jest to psiak bardzo kontaktowy i chętny do współpracy.

Ramzesa nie można przedawkować, więc polecamy go wszystkim, którym przyda się codzienny zastrzyk radości. Uprzedzamy, że jego pozytywne nastawienie do świata i ludzi może skutkować zwiększoną ilością uśmiechów u osób z Waszego otoczenia.

Przychodząc na spacer zapoznawczy od razu zacznijcie kompletować psią wyprawkę, bo nie będziecie chcieli wrócić do domu bez Ramzesa.

Kontakt do wolontariusza: 601 446 752