Back to ADOPTOWANE

Ramirez

RAMIREZ P 47/09/19
W SCHRONISKU OD: WRZESIEŃ 2019
ROZMIAR: MAŁY
KASTRACJA: TAK
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2018

Kategoria:

Opis

Ramirez to około roczny piesek, który ponownie trafił do krakowskiego schroniska we wrześniu bieżącego roku. Został zwrócony z powodu wyjazdu swojego właściciela.

Ramirez jest wesołym i szukającym kontaktu z człowiekiem psiakiem, któremu jednak ciągle zdarza się wystraszyć nagłych ruchów czy hałasu. Po wejściu wolontariusza do boksu Ramirez szybko przybiega się przywitać, po czym równie szybko ucieka przed założeniem smyczy. Jednak nie ma najmniejszego problemu, żeby go złapać i przytrzymać. Ramirez jest też bardzo drobny, więc da się go z łatwością podnieść i trzymać na rękach. W schronisku piesek jest raczej spokojny, ale możliwe że po dłuższym pobycie w domu bardziej się ośmieli i zacznie zachowywać jak na prawdziwego szczeniaka przystało. Ramirez zamieszkuje boks z trzema nieco większymi od siebie kolegami i bardzo dobrze się z nimi dogaduje. Po wcześniejszym zapoznaniu piesków Ramirez z pewnością mógłby zamieszkać z innym czworonożnym kolegą.

Ten młodziutki pies byłby idealnym przyjacielem zarówno dla młodszych dorosłych, rodzin z dziećmi, a także osób starszych. Bardzo zachęcamy do adopcji tego uroczego maluszka, by nie musiał spędzić najmłodszych lat swojego życia w schroniskowym boksie.

Kontakt do wolontariusza: Justyna 605 988 388, Magda 608 526 783