Back to ADOPTOWANE

Rachela

RACHELA P 114/12/18
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2018 r.
WIELKOŚĆ: MAŁA
STERYLIZACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD GRUDNIA 2018 r.

Kategoria:

Opis

Rachela została znaleziona i teraz za dom służy jej schroniskowy boks. Ta sunia to jeszcze psie dziecko, które ma dopiero pół roku. Jest ślicznym psiakiem o krótkiej, biszkoptowej sierści z uroczą, terierowatą bródką. Jest niewielka i nie powinna już dużo urosnąć. Kocha ruch i zabawę. W stosunku do człowieka jest bardzo pozytywnie nastawiona – cieszy się na jego widok, bardzo lubi przytulnie i głaskanie. Daje się brać na ręce. Na wybiegu szaleje z innymi psami, zaczepia do zabawy i daje upust swojej ogromnej energii, która na razie zdaje się być nie do wyczerpania.

Rachela to jeszcze szczeniak, który wymaga wychowania i nauki podstawowych zachowań. Ciągnie na smyczy, zdarza jej się też szczekać na inne psy, jednak codzienne spacery z nowym opiekunem, trochę pracy i cierpliwości, a sunia powinna zacząć się pięknie zachowywać na spacerach.

Rachela dzieli boks z 3 innymi psami, dobrze się z nimi dogaduje. W nowym domu może zamieszkać z innym psiakiem, najlepiej z tak samo energicznym i skorym do zabawy, aby czworonogi mogły razem się wyszaleć. Nie wiemy, jak Rachela zachowałaby się w stosunku do kota. Z dziećmi również nie miała do tej pory kontaktu. Jeżeli miałaby z jakimiś zamieszkać, należy z nimi wcześniej zapoznać sunię.

Rachela to młodziuteńka suczka o radosnym usposobieniu. Schronisko to nie jest miejsce, w którym powinna dorastać. Liczymy, że szybko znajdzie się ktoś, kto ją przygarnie i da jej wspaniały dom. Rachela z pewnością obdarzy nowego właściciela bezgraniczną miłością i będzie wspaniałym towarzyszem na wiele lat.

KONTAKT Z WOLONTARIUSZEM: 691 270 616