Back to ŚREDNIE SUKI

Psota

PSOTA P 44/08/22
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2016
ROZMIAR: ŚREDNI
STERYLIZACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD SIERPNIA 2022

Kategoria:

Opis

Psota 🦊 to 6-letnia urocza suczka. Ta nieśmiała psinka trafiła do nas kilka miesięcy temu i od tego czasu poczyniła duże postępy. Osobom, które zna, dała się poznać jako energiczna i zakochana na zabój w człowieku ❤️. Gdy wolontariusz wchodzi do boksu, Psota skacze z radości, biega w kółko i pokazuje brzuszek do głaskania. Ładnie daje zapiać sobie smycz, pięknie na niej spaceruje 🐾🐾. Chodzi już na długie spacery i coraz bardziej przyzwyczaja się do dźwięków otoczenia.

Psota potrzebuje osoby, która będzie dla niej wsparciem i krok po kroku pokaże, że życie jest świetne i nie ma czego się bać. Ona w zamian będzie kochać człowieka bez pamięci i na pewno będzie wierną towarzyszką. Psota mieszka z innymi psami i nie ma z nimi problemu, więc mogłaby zamieszkać z psem rezydentem 🐕.

Dla suni szukamy kogoś, kto da jej czas na przyzwyczajenie i otworzenie się, ponieważ podejrzewamy, że nie miała do tej pory łatwego życia 💔. Jest bardzo łagodna, więc mogłaby zamieszkać także z dziećmi. Powinny one jednak być w wieku, w którym zrozumieją, że sunia potrzebuje dużo spokoju i nie można być wobec niej nachalnym. U Psotki zdiagnozowano guza nadnercza, który wymaga obserwacji.

Zapraszamy na spacer przedadopcyjny z najbardziej urocza istotką, jaka zawitała do krakowskiego azylu.

Kontakt do wolontariusza: ☎️ 662026132