Back to ŚREDNIE PSY

Priam

PRIAM P 22/01/21
PRZYBLIŻONA DATA UR: 2013
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: STYCZNIA 2021

Kategoria:

Opis

Priam to średniej wielkości, około ośmioletni psiak o charakterystycznej wilczkowatej urodzie. Trafił do schroniska oddany przez osobę która go znalazła. Psiak jest trochę wychudzony, może lekko zaniedbany, ale bardzo pozytywnie i przyjacielsko nastawiony do świata, ludzi, i innych psów. Musiał kiedyś mieszkać z człowiekiem, może nawet z psimi kolegami. Smutne ze po ośmiu latach wspólnego życia Priam nagle znalazł się na ulicy, stracił dom, swojego opiekuna i trafił do schroniska.

Zadziwiająco dobrze odnalazł się jednak w schroniskowej rzeczywistości. Mieszkał w boksie z różnymi psami i ze wszystkimi świetnie się dogadywał. Nie lubi jedynie kiedy psi koledzy zaglądają mu do miski ;). Bardzo cieszy się z obecności wolontariuszy i każdej poświęconej mu chwili. Psiak ma sporo energii i w związku z tym trochę ciągnie na smyczy. Przy regularnych spacerach, których tak bardzo brakuje mu w schronisku na pewno troszkę by zwolnił :). Odrobina pozytywnego szkolenia z pewnością pomogłaby rozwiązać tą kwestie oraz zacieśnić wspólną relację. Na spacerach nie reaguje na mijane psy, nawet jeśli zostanie zostanie obszczekany, przez co spacery z nim sa bardzo relaksujące. Priam jest łakomczuchem i uwielbia smaczki. Nie pogardzi też przytulaniem i drapaniem za uchem. Na pewno odnalazlby sie w aktywnym domu, ale również jako pies dla osoby niedoświadczonej.

Priam ze względu na lekka wadę zgryzu wyglada na wiecznie uśmiechniętego i zadowolonego z życia. Wada w żaden sposób nie utrudnia mu funkcjonowania a jedynie podkreśla jego wyjątkowy, radosny charakter.
Szukamy dla Priama dobrego domu, w którym będzie mógł zostać już do końca swojego psiego życia.

Kontakt do wolontariuszki 785 027 026 (Nika)