Back to ADOPTOWANE

Piwonia

PIWONIA P 29/03/22
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2020
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD MARCA 2022

Kategoria:

Opis

Piwonia to młoda, radosna suczka, która trafiła do nas z Ukrainy. Nie znamy jej przeszłości i nie wiemy, jak wyglądało jej codzienne życie przed przyjazdem do schroniska.

Jest bardzo pewna siebie i z entuzjazmem podchodzi do wszystkich nowych ludzi. Chętnie daje się głaskać, uwielbia się bawić i przytulać. Z tego powodu wydaje się, że byłaby świetnym psem dla rodziny z dziećmi. Nie przejmuje się mijającymi ją rowerami czy samochodami. Na spacerze energicznie maszeruje przed siebie, ale reaguje też na opiekuna. Próbuje obejrzeć i powąchać jak najwięcej rzeczy na swojej drodze i widać wyraźnie, że nie może nacieszyć się niewystarczająco długim wyjściem. Mogłaby zamieszkać z innym psem – obecnie dzieli boks z trzema innymi suczkami, z którymi bardzo ładnie się dogaduje. Na obce psy zdarza jej się zareagować ze zbyt dużym zainteresowaniem, ale nie wykazuje wobec nich agresji.

Piwonia jest bardzo radosna; ma w sobie dużo energii i będzie potrzebowała odpowiedniej ilości spacerów i zabawy. Ale nie jest też rodzajem psa, który próbuje wyrwać opiekunowi rękę, biegnąc przed siebie. Bardzo lubi węszyć i dosyć często zatrzymuje się, żeby czemuś uważnie się przyjrzeć. Potrafi chodzić na smyczy.

Piwonia wniesie bardzo dużo radości do swojego nowego domu. Nie wymaga doświadczonego opiekuna i nada się na pierwszego psa.

Kontakt do wolontariuszki 517 519 123 (Klaudia)