Pierwsza rocznica Twista. Jego koledzy – Tango i Foxtrot – nadal szukają domów

Pierwsza rocznicę adopcji obchodził również Twist <3 Twist w schronisku był bardzo wycofanym psiakiem, powoli robił postępy jednak nadal bał się praktycznie wszystkiego. Na szczęście trafił na wspaniały dom, w którym od samego początku dzięki wielkiemu sercu i poświęceniu nowych opiekunów zaczął przełamywać swoje lęki.

Taką otrzymaliśmy wiadomość po roku od jego adopcji:
„Witam 😊 dziś mija dokładnie rok jak Twist zamieszkał z nami. Chciałabym bardzo podziękować, za wybranie dla nas właśnie jego 😊 Twist to cudowny psiak, który nie odstępuje mnie na krok. Zawsze wszędzie ze mną jest. Codziennie razem pracujemy, razem chodzimy na zakupy i nawet do kosmetyczki razem 😂 zrobił bardzo duże postępy, pomimo że nadal jest nieufny do obcych na spacerach mijamy ludzi bez najmniejszego problemu. W pracy podchodzi do klientów, żeby obwąchać i sprawdzić kto przyszedł. Opanował komendę siad. Bardzo chętnie chodzi na spacery do lasu i na łąki gdzie może pobiegać. Jest niesamowicie grzecznym psem. Żaden z moich dotychczasowych psów, nie był tak opanowanym psem, pomimo wychowywania ich od szczeniaka 😁 więc jeszcze raz bardzo dziękuję za wybranie nam właśnie jego 😍”

W schronisku niestety nadal znajduje się Tango i Foxtrot, które trafiły do schroniska razem z Twistem. Obydwa psiaki również z początku będą wymagały poświęcenia im większej ilości czasu, by móc zaufać i bardziej się otworzyć. Jednak Twist jest najlepszym przykładem tego, że naprawdę warto <3
Zapraszamy do poznania Tango i Foxtrota w czasie jutrzejszego Dnia Otwartego 🙂
TANGO do adopcji:
👉http://www.adoptujpsiaka.pl/tango/
FOXTROT do adopcji:
👉http://www.adoptujpsiaka.pl/foxtrot/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *