Back to ADOPTOWANE

Perełka

PEREŁKA P 87/08/19
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2015 r.
WIELKOŚĆ: MAŁA
STERYLIZACJA: TAK
W SCHRONISKU OD SIERPNIA 2019 r.

Kategoria:

Opis

Perełka to czteroletnia suczka, która po śmierci właściciela trafiła do azylu wraz ze szczeniakami. Maluchy już znalazły domy i teraz mamy nadzieję, przyjdzie kolej na ich mamę 😉 Perełka broniła swoich dzieci, szczekała na każdego, kto przechodził koło jej boksu, dlatego nie zrobiła na nikim jeszcze dobrego wrażenia.

Sunia jest niewielka, szczuplutka, ma beżową sierść i stojące uszka. W pierwszym kontakcie jest nieśmiała, boi się nieznanych osób, ale też bardzo szybko się do nich przekonuje i otwiera na ludzi. Uwielbia przytulanie, głaskanie i sama się o to upomina. Potrzebuje odrobiny czasu i spokojnego podejścia, a kiedy to otrzyma, staje się cudownym, wpatrzonym w człowieka psem.

Perełka ładnie chodzi na smyczy, nie wyrywa się do innych psów. Nawet jeśli zdarzy jej się pociągnąć, to bez problemu każdy ją utrzyma, bo jest malutka. Bardzo dobrze dogaduje się z innymi suczkami. Mogłaby zamieszkać również z dziećmi, bo nie brakuje jej do nich cierpliwości, a nawet sama szuka z nimi kontaktu, z ekscytacji popiskuje i bardzo się cieszy na ich widok. Na wybiegu potrafi się z dzieckiem ładnie bawić w gonitwy. Sunia, gdy już kogoś pozna, przywiązuje się i pokazuje, że obecność tej osoby jest dla niej bardzo ważna. Kiedy wyczuwa znajomą osobę, wspina się na drzwi i chce jak najszybciej wyjść na spacer i spędzić czas z wolontariuszem.

Perełka zasługuje na kochający dom, w którym już zostanie na zawsze. Odnajdzie się zarówno w spokojnej, jak i aktywnej rodzinie, ponieważ nie brak jej energii do zabawy i biegania. Przed pobytem w schronisku z kimś już mieszkała, więc możliwe, że umie się odpowiednio zachowywać. Perełka to wspaniały, bezproblemowy psiak. Nie powinna czekać w schronisku na nowy dom ani chwili dłużej.

Kontakt z wolontariuszem: 609-443-221, 790-231-318, 530-189-280