Back to ŚREDNIE PSY

Pepe

PEPE P 30/04/24
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2022
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: KWIETNIA 2024

Kategoria:

Opis

Pepe to dwuletni, uroczy młodzieniec, który został znaleziony. W schronisku dał się poznać jako psiak o nieskończonych pokładach energii, który kocha spacery, obecność człowieka i oczywiście smaczki.

Pepe bardzo łatwo nawiązuje kontakt z ludźmi. Jest niezwykle przyjacielskim stworzonkiem i nie sposób nie uśmiechnąć się na widok jego szeroko otwartej mordki. Już od pierwszych chwil Pepe nie omieszka otrzeć się o ludzkie kolana lub wtulić w nie główkę, dając znak, że czas na pieszczoty. Oprócz tego pozytywnego nastawienia do świata trzeba dodać, że jest on pieskiem bardzo pojętnym i inteligentnym. Uwielbia spędzać czas na wybiegu, gdy żadne smycze nie ograniczają jego ruchów. Wtedy widać jak bardzo potrzebuje zaznać trochę wolności, zwłaszcza kiedy człowiek uczestniczy wraz z nim w zabawie.

Podczas spacerów Pepe zazwyczaj ignoruje innych psich przechodniów, ale jeśli miałby zamieszkać z innym lokatorem, niezbędne będzie wcześniejsze zapoznanie. Pepcio wciąż jeszcze uczy się psich manier w relacjach z innymi psijacielami, jednak jest niezwykle mądrym słuchaczem, który rozumie, kiedy należy odpuścić, aby nie przekroczyć pewnych granic.

Dla Pepe szukamy aktywnego opiekuna, który tak samo jak on lubi spędzać czas na łonie natury i pozwoli mu spożytkować drzemiącą w nim chęć do eksplorowania otoczenia. Jego otwartość na świat i ludzi pozwala szybko przekonać się, że będzie wspaniałym przyjacielem.

Zapraszamy na spacery zapoznawcze, aby poznać tego kochanego zwierzaka, który z pewnością dostarczy dużo radości, a na pewno wywoła uśmiech na twarzy!

Kontakt do wolontariuszki: 880 480 743