Back to ADOPTOWANE

Ozzy

OZZY P 84/07/19
PRZYBLIŻONA DATA UR. 2018 r.
WIELKOŚĆ: MAŁY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD LIPCA 2019 r.

Kategoria:

Opis

Ozzy to pies, który trafił do schroniska w lipcu 2019 roku wraz z wieloma innymi psami pochodzącymi od jednego właściciela. Większość z nich zdążyła znaleźć swoje domy, niestety on razem z bratem Oporem pozostał niezauważony.

Ozzy początkowo był psem wystraszonym i wycofanym, dopiero po miesiącu udało się go namówić na spacer. Bał się smyczy i trzeba było go nosić na rękach. Po miesiącu zmienił się nie do poznania, toleruje smycz i wychodzi nawet poza teren schroniska. Teraz jako pierwszy przybiega powitać wolontariusza, nieśmiało machając ogonem, kiedy ten wchodzi do boksu. Na wybiegu obwąchuje teren, nie interesują go zabawy z człowiekiem czy piłeczką. Niestety z niewiadomych przyczyn w dalszym ciągu boi się nieznanych dźwięków i obcych osób; podkula wtedy ogon i nie chce dalej iść.

Ozzy to pies, który nie przejawia agresji, stąd nadaje się do domu z dziećmi i innymi psami, jednak trzeba mieć na uwadze, że jest bardzo lękliwy i wymaga poświęcenia mu uwagi. Ozzy jest całkowicie oddany człowiekowi, można go przytulać, całować i nosić na rękach, wystarczy tylko go poznać i dać mu szansę. Ten młody psiak, który zachowuje się jak dojrzały pies zasługuje na szansę i nowy, ciepły dom, którego z całą pewnością jeszcze nigdy nie doświadczył.

Kontakt do wolontariusza: 790 761 144