Back to SENIORZY

Otis

OTIS P 28/07/20
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2009
ROZMIAR: ŚREDNI
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: LIPIEC 2020

Kategorie: ,

Opis

Dwa lata temu, gdy Otis trafił do domu, sądziliśmy, że już zawsze będzie grzał się we własnym posłaniu pod opieką własnego człowieka. Ale niestety ten kochany psiak (wyglądający trochę jak owca) ponownie zawitał w nasze progi. W wieku 11 lat powrócił do nas, ponieważ „nie zaakceptował” nowego członka rodziny, czyli partnera właścicielki.

W schroniskowym boksie mieszka sam, chodź regularnie jest wyprowadzany w towarzystwie różnych psich kolegów, których zupełnie ignoruje. W boksie zachowuje czystość. Otisek jest bardzo skory do zabaw i tulenia, spacer bez przerwy na mizianie to spacer stracony. Sam na sam z wolontariuszem, patrząc mu prosto w oczy, zachęca do poczęstowania go smaczkiem oraz poświęcania mu większej ilości czasu.

Psiak świetnie chodzi na smyczy, zupełnie nie ciągnie. Ale pod pozorami dojrzałego psa, w momencie wychodzenia na upragniony spacer bądź w trakcie zabawy, Otis nie może ukryć podekscytowania, które objawia się skakaniem wokół człowieka.

Otis poleca się do adopcji każdej chętnej osobie szukającej spokojnego towarzysza, na długie spacerki oraz ogrom pieszczot. Psiak jest w trakcie diagnostyki pod kątem układu moczowego. Więcej informacji na ten temat można uzyskać u schroniskowych weterynarzy.

Kontakt do wolontariuszki: 533191011