Back to ADOPTOWANE

Orson

P 80/07/19
W SCHRONISKU OD: LIPIEC 2019
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2015
KASTRACJA: OCZEKUJE
ROZMIAR: ŚREDNI WIĘKSZY

Kategoria:

Opis

Orson to psiak o ogromnym sercu. Już po wejściu do boksu częstuje wolontariuszy psimi całusami i wesoło merda ogonkiem. Spędzanie czasu z człowiekiem to jego pasja. Nie pogardzi też porządnym głaskaniem lub innymi pieszczotami, a nawet uważa, że są one wręcz wskazane! Spacer z nim to czysta przyjemność, ponieważ czuje się tę jego pozytywną energię, a do tego przykładnie chodzi na smyczy, nie ciągnąc, ani nie szarpiąc. Byłby idealnym towarzyszem dla kogoś kogo pasjonują piesze wędrówki, ale nie tylko.

Psiak jest bardzo podatny na naukę, już zna podstawowe komendy takie jak na przykład „siad” czy „leżeć”, więc przyszły właściciel ma już przetarty pierwszy szlak i na pewno będzie mu łatwiej uczyć go kolejnych rzeczy.

Orson może mieszkać z innym pieskiem, ponieważ nawet zaczepiany przez czterołapych kolegów jest oazą spokoju, jak na idealnego psa przystało. Jedynym mankamentem naszego podopiecznego jest to, że nie chce się rozstać z człowiekiem. W drodze do boksu kładzie się na ziemi i patrzy tymi wielkimi psimi oczami, które mówią: „Dlaczego nie mogę iść z Tobą? Będę grzeczny, obiecuję!”

Orson to pies idealny – ułożony, grzeczny, przystojny, z niewyobrażalnie wielkim pokładem miłości. I czeka na kogoś, kogo będzie mógł nią obdarzyć.

Kontakt do wolontariusza: 792 573 006