Back to DUŻE PSY

Okruszek

OKRUSZEK P 26/01/23
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2013
WIELKOŚĆ: DUŻY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: MARZEC 2023

Kategorie: ,

Opis

Okruszek trafił do schroniska przywieziony przez osobę, która znalazła go na ulicy. Jest sporym kundelkiem (ok. 37 kg) z lekką nadwagą.

Jest psem spokojnym, bardzo towarzyskim. Uwielbia każdego rodzaju kontakt z człowiekiem, a w szczególności dużo czułości i drapania po brzuchu, który ciągle wystawia nam do głaskania Z pewnością świetnie sprawdzi się jako domowy kanapowiec i rodzinny pieszczoch. Uwielbia podjadać smaczki, chociaż nie powinien ich jeść za dużo ze względu na swoją wagę.

Okruch chętnie spędza czas na zabawach z człowiekiem np. na przeciąganiu szarpakiem. Dużo radości dają mu również wspólne spacery – wystarczą mu krótsze regularne wędrówki. Przez większość czasu idzie na luźnej smyczy.

Czasem reaguje z zaciekawieniem na innych przedstawicieli swojego gatunku. Na co dzień mieszka w boksie z dwoma innymi psami, więc po zapoznaniu powinien dogadać się z innymi psiakami w nowym domu. Nie znamy jego stosunku do kotów.

Mamy nadzieje, że piesek tak spokojny i uczuciowy nie spędzi dużo czasu w schronisku i szybko znajdzie swój wymarzony dom!

Kontakt do wolontariuszy: 510 806 406 (Maciej), 531 979 237 (Joanna)