Back to MAŁE SUKI

Nutka

NUTKA P 122/03/22
PRZYBLIŻONA DATA UR: 2020
WIELKOŚĆ: MAŁA
KASTRACJA:
W SCHRONISKU OD MARCA 2022

Kategoria:

Opis

💔 Niepełnosprawna Nutka z Ukrainy szuka domu 💙💛

Nutka to jeszcze psie dziecko. Ma dopiero 2 lata. Jest wesoła i ciekawa świata. Jak przystało na młodego psiaka uwielbia zabawy ze swoimi koleżankami z boksu 🐕. Mogłaby więc zamieszkać z innymi psiakami. Widząc nieznajomego człowieka, od razu chce się z nim przywitać. Jest łagodna, ufna i przyjacielska, co sprawia, że odnalazłaby się w domu z dziećmi.

🐾🐾 Jest wesołym psiakiem, który nie zdaje sobie sprawy, że nie jest w pełni sprawna 💔. Jej tylne łapki układają się w inny sposób, przez co stąpa po ziemi większą częścią łapy. Nie ma większych problemów z poruszaniem się czy nawet bieganiem. Jednak trzeba odpowiednio dbać o jej łapki. Podczas chodzenia niestety na łapkach mogą robić się jej rany. Dobrym pomysłem byłby ubierać jej buciki na spacery 🩰. Ze względu na swój stan powinna zamieszkać w domu lub w mieszkaniu z windą. Nutka ładnie chodzi na smyczy, jednak trzeba dopasować długość spaceru do jej możliwości.
➡️ Z schroniskowych informacji wynika, że Nutka nie trzyma moczu, dlatego w przyszłym domu musiałaby chodzić w psich pampersach.

🧑‍⚕️Więcej szczegółowych informacji o stanie zdrowia można dowiedzieć się u schroniskowych weterynarzy

❤️ Nutka dobrze czuje się w towarzystwie człowiek i widać, że jej go brakuje. Szukamy dla niej odpowiedzialnego domu, który zaakceptuje ją taką, jaka jest i będzie się nią opiekował. Przed słodką Nutką jeszcze całe życie i mamy nadzieję, że nie spędzi długich lat w schronisku… ❤️
Psiak przebywa w schronisku w Krakowie.

Kontakt do wolontariusza: ☎️ 503-081-921