Back to ADOPTOWANE

Nero

NERO P 89/08/17
PRZYBLIŻONA DATA UR. 2007 r.
WIELKOŚĆ: DUŻY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD SIERPNIA 2017 r.

Kategoria:

Opis

Nero trafił do schroniska z łańcucha razem z dwójką swoich dzieci, które błyskawicznie znalazły domy. Do niego niestety nadal szczęście się nie uśmiechnęło 😞

Na początku swojego pobytu w schronisku był bardzo nieufny. Zupełnie nie tolerował smyczy, nie chciał na niej chodzić. Bardzo długo zajęło przekonanie go, że spacery to fajna rzecz i nie trzeba od razu z nich wracać. Aktualnie ładnie już wychodzi z wolontariuszami, choć nie jest też psiakiem, który lubi długie spacery i zdecydowanie bardziej docenia dotrzymywanie mu towarzystwa w boksie. Bardzo lubi głaskanie i pieszczoty. Mimo, że długo nie chciał przekonać się do człowieka, to gdy już zaufał zaczął bardzo doceniać kontakt z zajmującymi się nim wolontariuszami.

Niestety Nero ma ciągnące się za nim problemy zdrowotne. Jego oczy wymagają regularnego codziennego zakrapiania. Jest również w trakcie diagnozy specjalistycznej pod kątem chorób skóry. Podczas zabiegów weterynaryjnych potrafi być niemiły i musi być wtedy w kagańcu.

Nero to psiak, któremu bardzo potrzebny jest doświadczony, troskliwy opiekun, który zadba o jego zdrowie i otoczy go miłością, by w końcu mógł dowiedzieć się czym jest prawdziwy dom.

Kontakt do wolontariusza: 696 023 874