Back to ŚREDNIE SUKI

Muszka

MUSZKA P 43/10/21
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2015 r.
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD PAŹDZIERNIKA 2021

Kategoria:

Opis

Muszka to urocza, niewielka suczka o czarno-białym umaszczeniu z okazjonalnym beżem wokół oczu. Jest grzeczna i bezproblemowa.

Ma 6 lat i dużego pecha w życiu  Już dwukrotnie została oddana do schroniska – pierwszy raz po sześciu latach (została adoptowana jako szczeniak, ale gdy w domu pojawiło się dziecko, okazało się, że Muszka szczeka…), a drugi raz po 3 miesiącach (Pani, która ją adoptowała musiała iść pilnie do szpitala na trzy miesiące). Suczka w obu przypadkach bardzo to przeżyła. Tęsknie patrzy zza krat, wyczekując rodziny, która ją przygarnie do końca życia.

Na smyczy chodzi bardzo ładnie, nie ciągnie i z ożywieniem ogląda otoczenie. Z chęcią przychodzi się przywitać z każdą napotkaną osobą. Po spacerku wraca do boksu, który zamieszkuje z innym pieskiem. Dogaduje się z nim bardzo dobrze. Bez problemu zamieszka z innym psiakiem po wcześniejszym spacerze zapoznawczym.

Muszka to piesek idealny – ładnie chodzi na spacery, lubi się przytulać, grzecznie czeka na zapięcie obroży, a w boksie przesypia większość dnia. Można wykonać przy niej wszelkie zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne, bo znosi je ze spokojem.

Muszka jest bardzo przyjacielska i kocha ludzi – gdy tylko widzi zbliżających się do boksu wolontariuszy, to w jej przecudnych oczkach pojawia się radość i niedowierzanie – czy to do niej ktoś przyszedł? Opiekun musi wtedy obowiązkowo poświęcić chociaż kilka minut na przytulanie i głaskanie. Suczka nie jest jednak przy tym natarczywa – czeka cierpliwie, aż ktoś ją zauważy, a wtedy chętnie wtula swój łebek w ręce i tak by trwała w nieskończoność.

Polecamy Muszkę do ciepłego, kochającego domu, który zaopiekuje się nią już na zawsze!

PS. Muszka jest obecnie w trakcie leczenia, o szczegóły na temat jej zdrowia trzeba pytać schroniskowych weterynarzy.

Kontakt do wolontariusza: 517 586 954, 601 891 868