Back to ADOPTOWANE

Mufi

MUFI P 148/03/18
PRZYBLIŻONA DATA UR: 2013 r.
WIELKOŚĆ: MAŁY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD MARCA 2018

Kategoria:

Opis

Mufi trafił do schroniska z powodu śmierci właściciela, następie został adoptowany, a po miesiącu go zwrócono, gdyż bronił dziecka… Ten mały 5-letni piesek o aksamitnym futerku początkowo zachowuje dystans, jednak gdy kogoś pozna, otwiera się i szuka kontaktu z człowiekiem. Oczekuje zainteresowania, zaczepia, by być głaskanym, chętnie się przytula. Sprawia mu to dużą przyjemność.

Adekwatnie do swojego wieku lubi zabawę, szczególnie bieganie za piłką i aportowanie. Wystarczy raz pójść z nim na wybieg, by zakochać się w jego pozytywnej energii i wpatrzonych w człowieka oczkach, które proszą o dalszą zabawę. Skoków do piłki w wykonaniu Mufiego nie powstydziłby się sam Siergiej Bubka. Ładnie chodzi na smyczy, choć czasem zdarza mu się lekko pociągnąć. Mieszka w boksie z dwoma kolegami. Początkowo był przez nich zastraszany, ale obecnie żyją w zgodzie. Podczas spacerów obszczekuje przechodzące w pobliżu psy, prawdopodobnie ze strachu. Przez wzgląd na poprzednią adopcję powinien zamieszkać w domu bez malutkich dzieci. Trudno o pieska, który byłby tak wesoły i pełen entuzjazmu w schroniskowych warunkach.

Mufi to najlepszy antydepresant i nasze psie słoneczko, którego uśmiech świeci nawet w pochmurne dni 😉 Nie pozwólmy takiemu fajnemu psiakowi marnować się w schronisku. Potrzebuje opiekuna, któremu będzie mógł oddać na zawsze swoje psie serducho.

KONTAKT DO WOLONTARIUSZA: 507 826 269