Back to ADOPTOWANE

Mistrz

MISTRZ P 23/07/18
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2017 r.
WIELKOŚĆ: ŚREDNI MNIEJSZY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: 2018 r.

Kategoria:

Opis

Mistrz to młody, przecudnej urody psiak średniego rozmiaru, w którego żyłach płynie być może krew rasowego basenji, na co wskazuje choćby jego charakterystyczne umaszczenie. Piesek już wcześniej przebywał w schronisku, wrócił jednak z adopcji z początkiem lipca, ponieważ ponoć trochę narozrabiał. Osoba adoptująca zgłosiła agresję psa, a nawet pogryzienie znajomego.

Mistrz robi bardzo dobre pierwsze wrażenie. Bardzo chętnie wychodzi na spacery, na koty specjalnie nie zwraca uwagi, szybko nawiązuje kontakt z człowiekiem i przekonuje się do nowych osób w schronisku. Boks dzieli z innymi psiakami, z którymi żyje w zgodzie. W schronisku nie wykazuje agresji i nie sprawia problemów, ma dużo energii, więc czasami może pociągnąć na smyczy, ale powoli uczy się ładnie spacerować.

Taki piesek to idealny towarzysz dla każdego, kto chce przygarnąć młodszego pieska, ponieważ można go jeszcze wszystkiego nauczyć, a łatwiej się z nim obchodzić niż z maleńkim szczeniaczkiem. Zachęcamy do wspólnego spaceru z Mistrzem.

Kontakt do wolontariusza: 690 131 383, 604 415 982