Back to ŚREDNIE PSY

Misiu

MISIU P 19/03/22
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2013
WIELKOŚĆ: ŚREDNI WIĘKSZY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: MARZEC 2022

Kategoria:

Opis

Misiek to średniej wielkości kundelek, który trafił do schroniska w wyniku interwencji o której można poczytać tutaj:
https://www.facebook.com/100064750864196/posts/372920154876344

Misiek do ludzi jest nastawiony pozytywnie, cieszy się na widok wolontariuszy i daje się delikatnie głaskać. Wymaga jednak spokoju i cierpliwości. Nie nadaje się na pierwszego psa ani do domu z małymi dziećmi. Potrzebuje osoby doświadczonej, która umie rozpoznawać psie sygnały. Podczas zabiegów pielęgnacyjnych, wizyty u weterynarza, czy po prostu w sytuacjach nieznanych i stresujących broni się zębami. Nic dziwnego, skoro całe dotychczasowe życie spędził na łańcuchu, z minimalnym kontaktem z człowiekiem.

Misiu uwielbia spacery! Wprawdzie na smyczy nie ciągnie, ale chodzi od prawej do lewej, wąchając każde ździebełko trawy. Trochę jakby chciał nadgonić stracone lata, jest bardzo ciekawy świata. Wszystko dla niego jest nowe i interesujące!
Pieski mijane na spacerze ignoruje lub patrzy na nie z zaciekawieniem. W boksie mieszka z bardzo charakterną suczką Korki, z którą ma poprawne relacje. Wolnożyjące koty ignoruje. Mógłby zamieszkać z kotem lub pieskiem, po wcześniejszym zapoznaniu.
Misiu, pomimo wieku, jest bardzo energiczny, wesoły i przyjacielski. Potrzebuje prawdziwego domu, w którym będzie mógł w swoim tempie poznawać i zaufać opiekunowi.

Bardzo serdecznie zapraszamy na zapoznanie z Miśkiem, całe życie czeka na miłość!

Kontakt do wolontariusza: 517 586 954