Misio

MISIO P 70/03/23
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2008
WIELKOŚĆ: MAŁY
KASTRACJA:
W SCHRONISKU OD MARCA 2023

Kategoria:

Opis

Misio to malutka, niewidoma, 15-letnia, włochata kulka radości. Misio nie wymaga zbyt wiele. Mały kącik i kochającego człowieka, nic więcej.

Do schroniska Misio przyjechał z guzem wielkości jego głowy, który pomyślnie usunięto. Pobyt w schroniskowym szpitalu zniósł dzielnie, poznając nowych kolegów, koleżanki, pracowników schroniska i wolontariuszy. Co z tego jednak skoro musi codziennie budzić się w schroniskowym boksie a nie w swoim domku ?

Misio pomimo tego, że nie widzi, uwielbia spacery. Świetnie się na nich odnajduje. Reaguje na swoje imię, podąża za głosem człowieka i rozumie, że smycz wyznacza mu kierunek spaceru. Zdarza mu się nawet biec przed siebie jak poczuje się bezpiecznie i pewnie.

Misio do psów jest przyjazny. Brakuje mu psiego i ludzkiego kompana, dlatego na spacerach chętnie wpada, w przenośni i dosłownie, na swoich włochatych znajomych ze schroniska.

Misio potrzebuje doświadczonego domu, osób które rozumieją specyfikę posiadania niewidomego psa i są w stanie zapewnić mu bezpieczeństwo oraz opiekę. Misio, jak na seniora przystało, ma „problemy sercowe” i podlega leczeniu. Może mieszkać z psem (po wcześniejszym zapoznaniu).

Kontakt do wolontariusza: 660 729 413 (Tomek)