Back to ŚREDNIE PSY

Misiek

MISIEK P 39/08/21
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2013
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD SIERPNIA 2021

Kategoria:

Opis

Gdyby wśród naszych psiaków zorganizować konkurs na najmniej trafnie dobrane imię, nasz Misiek z pewnością stanąłby na podium. Ta delikatna, krucha psinka, nieustannie szukająca wsparcia w człowieku nie ma bowiem nic wspólnego z potężnym władcą lasów czy Antarktydy. Ewentualnych powiązań poszukiwać można jedynie z pluszowymi misiami, które chciałoby się przytulać i głaskać, ale im również daleko do niezwykłej urody i wewnętrznego uroku naszego „Miśka”.

Misiek choć wygląda na podrostka, ma już 8 lat i zgromadził spory bagaż doświadczeń życiowych. Wobec ludzi jest bardzo miły i niewiele trzeba zrobić, by garnął się na kolana. Gdy kogoś upatrzy sobie za swego opiekuna, potrafi być nawet zazdrosny, dlatego w nowym domu od początku warto uczyć go, że wszyscy domownicy są równie fajni (wystarczy zmieniać się rolami przy karmieniu, wyprowadzaniu na spacer, okazywaniu czułości). Z psiakami również dobrze się dogaduje, nie pozwalając jednak – mimo swojego łagodnego – wchodzić sobie na głowę. Niewykluczone jest, że mógłby zamieszkać też z kotami.

Misiaczek budzi tkliwość i sprawia wrażenie przytulanki. W rzeczywistości to jednak psiak o dużym poczuciu własnej wartości, który bez końca zakochuje się w „swoim człowieku”. Warto, aby trafił do osoby, która zamiast kierować się wyłącznie kryterium wizualnym, doceni przede wszystkim jego ciekawy charakter i nietuzinkową „psiowość”. Misiek z pewnością nie zasłużył na kolejne rozczarowanie życiowe.

Kontakt do wolontariuszki: 790 761 144 (Zosia)