Back to ADOPTOWANE

Milion

MILION P 98/04/19
PRZYBLIŻONA DATA UR. 2004 r.
WIELKOŚĆ: MAŁY
KASTRACJA: NIE
W SCHRONISKU OD KWIETNIA 2019 r.

Kategoria:

Opis

Milion to kolejny przypadek pieska, który w mocno dojrzałym wieku trafia do schroniska i znajduję się w kompletnie nowej sytuacji. Psiak został znaleziony, więc nie znamy jego wcześniejszych losów. Jest jeszcze nieco nieśmiały, ale widać, że bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem, lecz trochę się go jednak obawia. Nie jest agresywny – po prostu kiedy nowa osoba, której nie zna, chce go pogłaskać, kuli się. Jednak kiedy już kogoś dobrze zna, daje się głaskać bez problemu. Sądzimy, że ten piesek w przyszłości będzie przytulaskiem, tylko musi zaufać człowiekowi i być pewnym, że nikt go nie skrzywdzi. Z każdym dniem Milion staje się jednak śmielszy i otwiera się na ludzi.

Milion jest niewielkim psiakiem, więc bez problemu można go nosić na rękach, co nie stanowi dla niego żadnego problemu. Ładnie chodzi na smyczy oraz potrafi zachować się na wybiegu. Nie jest agresywny w stosunku do innych psów. Mieszka w boksie z kilkoma staruszkami, które świetnie się ze sobą dogadują. Milion niestety ma problemy z apatytem, co jest być może spowodowane stresem, nowym miejscem oraz sytuacją, w której musi się odnaleźć. Z pewnością w ciepłym, kochającym domu, gdzie ktoś by się nim zaopiekował, nabrałby chęci na jedzonko.

Milion to grzeczny, spokojny, ułożony piesek, który po tylu latach zasługuje w końcu na prawdziwych opiekunów, którzy pokażą mu, że nie wszyscy ludzie są źli. Każdy zasługuje na szczęście, bez względu na wiek. Nie dajmy dłużej czekać Milionowi. W sprawie zdrowia Miliona prosimy kontaktować się ze schroniskowymi weterynarzami.

Jeśli chciałbyś poznać Miliona, skontaktuj się z wolontariuszką, która się Nim opiekuje. Sonia tel. 503 081 921