Back to ADOPTOWANE

Miki

MIKI P 29/10/19
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2018
ROZMIAR: MAŁY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: PAŹDZIERNIK 2019

Kategoria:

Opis

Miki jest roczną, małą suczką, która została znaleziona i przywieziona do schroniska. Miała na sobie obrożę, więc prawdopodobnie była „czyjaś”. Niestety nikt się po nią nie zgłosił.

Miki jest bardzo pozytywnie nastawiona zarówno w stosunku do człowieka, jak i innych psów. Uwielbia głaskanie, przytulanie i wie, że człowiek oznacza coś dobrego. Kiedy ma dość zabawy z innymi psami, a te nie dają jej spokoju, przybiega do wolontariusza i szuka schronienia przed nachalnością innych czworonogów. Mimo wszystko jednak lubi zabawę z koleżankami ze swojego boksu, a gonitwy z nimi sprawiają jej dużo radości. Mogłaby zamieszkać w nowym domu z drugim psem. Nie znamy natomiast jej stosunku do kotów.

Miki zna smycz i bez problemu daje ją sobie zakładać, choć nadal trochę ciągnie podczas spacerowania. Nie jest to jednak uciążliwe, bo Miki jest malutka i łatwo ją utrzymać. Psinka nie przepada natomiast za wizytami u weterynarza.

Ta sunia, gdy kogoś pozna, obdarza tę osobę zaufaniem i psią miłością. Potrzebuje domu, gdzie poczuje się bezpieczna. Na pewno okaże się wspaniałym przyjacielem, a z racji tego, że lubi ruch, chętnie będzie chodzić na długie spacery. Czy znajdzie się ktoś, kto przygarnie malutką, młodziutką Miki?

Kontakt do wolontariusza: 698 665 562; 507 826 269