Back to MAŁE PSY

Miki

MIKI P 96/11/20
PRZYBLIŻONA DATA UR: 2017
WIELKOŚĆ: MAŁY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU: OD LISTOPADA 2020

Kategoria:

Opis

Miki dał sie poznać w schronisku jako bardzo miły i wesoły psiak. Po wejściu do boksu od razu radośnie wita człowieka, wskakuje mu na kolana, daje się głaskać i szczęśliwy merda ogonem. Na początku miał spory problem z zakładaniem obroży i zapinaniem smyczy, ale bardzo szybko dał się przekonać, że to nic strasznego i że od tego zaczyna się wyjście na upragniony spacer.

Aż trudno nam uwierzyć, że Miki został oddany do schroniska ponieważ w swoim poprzednim domu niszczył oraz reagował nerwowo w różnych sytuacjach.

Na spacerze nie ciągnie na smyczy i grzecznie mija inne psy, chętnie przychodzi na głaskanie i zajadanie smaczków. Jest ciekawy otoczenia i bardzo lubi eksplorować teren.

Nie ma też problemu z dogadywaniem się z psami, z którymi dzieli boks, dlatego pewnie mógłby zamieszkać z psem rezydentem, po wcześniejszym zapoznaniu psiaków.

Miki szuka opiekunów, którzy będą w stanie poświęcić mu więcej czasu i będą gotowi na pracę nad problemami, które mogą się pojawić.

Ze względu na powód zwrotu i poczatkowe, lękowe zachowanie podczas zapinania na sprzęt spacerowy, szukamy mu domu bez małych dzieci.

 

Kontakt do wolontariusza: 785 027 026 (Nika)