Back to ŚREDNIE SUKI

Mela

MELA P 39/04/24
PRZYBLIŻONA DATA UR: 2023/2024
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU: OD KWIECIEŃ 2024

Kategoria:

Opis

Mela to czarna niewielka suczka z białą krawatką i skarpetkami. Nie ma jeszcze roku, jest więc nadal psim dzieciakiem, który nie wie, co się stało i dlaczego jest w schronisku. Trafiła tutaj z powodu wyjazdu za granicę byłych właścicieli. Mieszkała wcześniej w bloku, miała kontakt z dziećmi, w stosunku do których zachowywała się pozytywnie. Dobrze reagowała też na inne psy.

Na początku swojego pobytu w schronisku była przerażona i nie wiedziała, czego się spodziewać po obcych ludziach. Kiedy jednak zobaczyła, że nic jej nie grozi, szybko się otworzyła i teraz każdego, kto wchodzi do jej boksu, wita z wielką radością. Mela jest bardzo wesoła i energiczna, będzie idealnym kompanem spacerów dla osób aktywnych. Jak na dzieciaka przystało, wszystko ją interesuje i ciekawi. Na spacerach bardzo się ekscytuje, a przez to zdarza jej się ciągnąć na smyczy i szczekać na inne psy. Jednak kiedy spacer trwa odpowiednio długo, uspokaja się i ładnie idzie. Wymaga zatem trochę ogłady i wychowania, ale widać, że jest pojętną uczennicą.

Mela uwielbia głaskanie i kontakt z człowiekiem, a w zamian za smaczek chętnie wykona komendę „siad”. W stosunku do innych psów przy bliższym poznaniu zachowuje się bardzo przyjaźnie, więc po wcześniejszym zapoznaniu mogłaby zamieszkać z drugim psem.

Mela to wspaniała pozytywna sunia, która nie powinna dorastać w schronisku. Jej psia osobowość wciąż się kształtuje i najlepiej, żeby rozwijała się pod opieką kochającego opiekuna. Prosimy o kochający dom dla Meli!

Kontakt do wolontariusza: 507 826 269