Back to ADOPTOWANE

Marion

MARION P 102/10/19
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2009
ROZMIAR: ŚREDNI MNIEJSZY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: PAŹDZIERNIK 2019

Kategoria:

Opis

Marion dobrych kilka lat temu była już lokatorem w schronisku, ale wówczas szybko zgłosił się po nią właściciel. Wtedy ta suczka o pięknym umaszczeniu i wyglądzie sznaucera była jeszcze młodziutka. Niestety ostatnio została znaleziona w stanie wołającym o pomstę do nieba. Jest zaniedbana i wychudzona, jakby od czasu adopcji w ogóle nie miała domu. Nikt też się po nią nie zgłosił, więc chcąc nie chcąc została ponownie pozbawiona dachu nad głową.

Mimo tych traumatycznych przeżyć dziewczyna potrafi się cieszyć z tego, że nie musi się już tułać. Trochę odżyła, nabrała wigoru, a na widok wolontariusza pierwsza podbiega do drzwi. Na spacerach ładnie chodzi na smyczy, trasę pokonuje energicznym krokiem, obszczekując mijane nieznane sobie psy. Jest nauczona załatwiania potrzeb fizjologicznych na zewnątrz.

Sunia boks zamieszkuje z innymi starszymi pieskami, w stosunku do których jest bezkonfliktowa i spokojna. Chętnie garnie się do człowieka, oczekując bezustannie głaskania, bądź szukając smakołyków.

Dla Marion szukamy domu takiego, w którym na stare lata zazna miłości i właściwej opieki i z którego nikt się jej nie pozbędzie jak niechcianego zużytego przedmiotu.

Kontakt do wolontariusza: 790231318, 530189280, 609443221