Back to ADOPTOWANE

Margla

MARGLA P 10/12/18
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2018 r.
WIELKOŚĆ: ŚREDNIO-WIĘKSZA
STERYLIZACJA: TAK
W SCHRONISKU OD GRUDNIA 2018 r.

Kategoria:

Opis

Margla to młodziutka suczka dość dużych rozmiarów, o czarnej sierści z biała krawatką i skarpetkami. Ma piękne złote oczka, którymi chłonie całe otoczenie. Ma dopiero rok, więc jest wulkanem energii, której daje upust w zabawach na wybiegu. Dla Margli wszystko może posłużyć jako zabawka: piłka, pluszak, gryzak, a nawet zostawiona na wybiegu przez wolontariusza smycz. Sunia musi się wybiegać i wybawić. Może jej w tym towarzyszyć człowiek, ale również drugi, równie energiczny pies. Margla szaleje na wybiegu razem z drugą suczką podobnej wielkości i sprawia jej to ogromną radość, stąd możemy przypuszczać, że Margla w nowym domu mogłaby zamieszkać z drugim psem. W takim wypadku należy przyjechać ze swoim czworonogiem i zapoznać psiaki.

Nie wiemy jak Margla zareagowałaby na kota. Z dziećmi nie powinno być problemu, jednak należy pamiętać, że sunia jest sporym psem i może przewrócić małe dziecko. Sama jest młodziutka i wymaga podstawowego wychowania takiego jak ładne chodzenie na smyczy czy nieskakanie po ludziach. Margla oprócz biegania i zabawy lubi też przytulanie i głaskanie. Jest kontaktowa i na pewno pokocha nowych właścicieli.

Margla to raczej bezproblemowy psiak, który jedynie w boksie się nakręca, łapie smycz w pyszczek i skacze po wolontariuszu,  co trudno opanować. Wszystko to jednak jest spowodowane ogromną energią i radością, której Margla w schronisku nie ma okazji odpowiednio spożytkować. W nowym domu musi mieć zapewnioną dużą dawkę ruch, wtedy okaże się naprawdę wspaniałym psiakiem. Zasługuje na dom, w którym ludzie ją otoczą miłością. Margla z pewnością ją odwzajemni i będzie cudownym towarzyszem.

Kontakt do wolontariusza: 691 270 616