Back to ADOPTOWANE

Mańka

MAŃKA P 143/11/18
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2017 r.
WIELKOŚĆ: ŚREDNIO-WIĘKSZA
STERYLIZACJA: TAK
W SCHRONISKU OD LISTOPADA 2018 r.

Kategoria:

Opis

Mańka jest młodą, półtoraroczną suczką, pełną energii i spragnioną kontaktu z człowiekiem. Jest dużym psem o smukłej sylwetce i klapniętych uszkach. Ma ciekawe umaszczenie, dzięki któremu zwraca na siebie uwagę. Uwielbia być przytulana i głaskana przez człowieka. Każdy smaczek przyjmie z dużym entuzjazmem. Swoją ogromną energię rozładowuje, biegając po wybiegu i goniąc rzucane jej piłki. Oprócz zabawy z człowiekiem lubi też wyszaleć się ze swoją zbliżoną rozmiarowo koleżanką z boksu. Razem biegają i rozrabiają. Jednak Mańka potrafi się także wyciszyć i spokojniej spędzić czas na wybiegu.

Na smyczy ciągnie i ładne chodzenie przy nodze to rzecz, nad którą u Mańki trzeba popracować. W nowym domu sunia musi mieć zapewnioną sporą dawkę ruchu. Może zamieszkać z drugim czworonogiem, zarówno z suczką, jak i z psem, ale należy wcześniej zapoznać psiaka-rezydenta z Mańką, aby po adopcji nie wydarzyło się nic niespodziewanego. Nie wiemy jak Mańka zareagowałaby na kota czy inne zwierzęta domowe. Z dziećmi nie powinna mieć problemu, ale przy tych bardzo małych trzeba uważać, bo suczka skacze po ludziach i nie do końca zdaje sobie sprawę ze swoich rozmiarów i siły.

Mańka w schronisku nie sprawia żadnych problemów. Wymaga podstawowego wychowania, ale wciąż jest bardzo młoda i na pewno wszystkiego się nauczy, gdy poświęci się jej trochę czasu. Jest bardzo pozytywnym zwierzakiem i zasługuje na dom i swojego człowieka. Z pewnością okaże się wspaniałym przyjacielem, który bezwarunkowo pokocha, i który będzie towarzyszył swojemu właścicielowi przez wiele lat.

Kontakt do wolontariusza: 691 270 616