Back to ADOPTOWANE

Maks

MAKS P 20/03/22
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2018
ROZMIAR: ŚREDNI
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: MARCA 2022
RASA: AMSTAF MIX

Kategoria:

Opis

Max jest młodym, uroczym psem, nieco przypominającym bullowatego. Ma około 5 lat i został oddany do Okna życia dla zwierząt. Nie możemy pojąć, jak można było rozstać się z tak miłym, przyjacielskim i kochanym stworzonkiem. Max dał się nam poznać jako super psiak i z całego serca rekomendujemy go do adopcji.

Psiak nie sprawia w schronisku żadnych problemów. Wobec ludzi jest serdeczny i kontaktowy, ale nienachalny. Momentami może jest ciut nieśmiały, co jeszcze bardziej dodaje mu uroku. Zwłaszcza podczas inicjowania zabaw reaguje radością i zaciekawieniem na rzucane, piszczące piłeczki, ale jeszcze nie końca wie, jak można się „tym” bawić i co dalej z nimi zrobić. 😊 Czasem zachowuje się odrobinę jak szczeniak.

Maks wobec psów jest raczej miło i przyjaźnie nastawiony. Boks zamieszkuje sam, ale na spacerach chętnie wita i socjalizuje się z przedstawicielami swojego gatunku. Nie odpowiada na zaczepki i prowokacje szczekających czworonogów. Na smyczy chodzi całkiem nieźle. Czasem jednak gdy coś wywęszy, zabawnie nakręca się i robi rundki wokół człowieka. Dlatego preferujemy spacery na długiej smyczy, czy nawet lince, aby umożliwić mu bieganie i robienie rundek, które tak bardzo lubi. 😊 Psiak reaguje na polecenia, poczęstowany smakołykiem nie odmówi, a jak kogoś polubi, to i na buziaka można liczyć. 😊 Umie komendy „siad”, „łapka” i pewnie z chęcią nauczy się kolejnych.

Nie da się nie polubić naszego podopiecznego. Jest fajny, bardzo pozytywny i sympatyczny. Spacery z nim to czysta przyjemność. Szukamy dla tego super psa równie wspaniałego domu. Zapraszamy na spacerki zapoznawcze!

Kontakt do wolontariusza: 518 729 178