Back to ADOPTOWANE

Majki

MAJKI P 116/07/22
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2015
WIELKOŚĆ: MAŁY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD LIPCA 2022

Kategoria:

Opis

Majki to malutki, uroczy, wesoły psiak, który został oddany do schroniska z powodu wyjazdu właściciela ze granicę. Choć ma 7 lat na karku to nie brakuje mu energii, którą bez problemu mógłby obdzielić kilku młodszych koleżków. Zawsze z radością i ożywieniem reaguje na spacer i obecność człowieka. Energicznie podskakuje i przepycha się w boksie by przypadkiem nie pominąć go przy zabieraniu na spacer. Cieszy się z każdej chwili spędzonej u boku człowieka, uwielbia być głaskany i drapany za uszkiem.

Nie ma problemu z zakładaniem obroży czy szelek. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, czasami zdarza mu się pociągnąć w jakimś kierunku, lecz w przypadku jego gabarytów nie jest to uciążliwe. Mijane psy obszczekuje na spacerach. Natomiast bardzo ładnie dogaduje się z psimi kolegami z boksu a dzieli go z różnymi psami o różnym temperamencie. Nie ustępuje energią nawet swoim rocznym współlokatorom i bez problemu dorównuje im kroku na spacerach.

W domu mieszkał z innym psem i kotem, więc zapewne w nowym domu też odnajdzie się w psim czy kocim towarzystwie. Jednak jak zawsze zachęcamy do wcześniejszego wspólnego spaceru, podczas którego psy będą miały okazję się zapoznać. Majki mieszkał w mieszkaniu w centrum miasta, więc nie straszny mu zgiełk czy ruch samochodowy. Nie broni zasobów. Pozostawiony sam nie niszczył, ale może szczekać według informacji podanych przez poprzedniego właściciela. Nie znamy jego stosunku do dzieci. Przed trafieniem do schroniska nie miał z nimi kontaktu.

Zapraszamy do poznania na spacerach tego przesympatycznego kundelka. Mamy nadzieję, że szybko znajdzie się ktoś, kto zechce podarować mu dom i przygarnąć już na zawsze.

Kontakt do wolontariuszki: 515 464 338 (Anita)