Back to ADOPTOWANE

Majka

MAJKA P 59/03/19
PRZYBLIŻONA DATA UR. 2012 r.
WIELKOŚĆ: MAŁA
STERYLIZACJA: TAK
W SCHRONISKU OD MARCA 2019 r.

Kategoria:

Opis

Majka ma 7 lat, jest bardzo radosną i pozytywną suczką. Uwielbia biegać, skakać i wszędzie jej pełno. Jest naszym małym promyczkiem słońca, nie sposób nie uśmiechnąć się, gdy się z nią przebywa. Z innymi psiakami dogaduje się bez problemu, w domu mieszkała z dziećmi i kotami. Ładnie chodzi na smyczy. To mała, bezproblemowa suczka. Psi ideał.

Niestety Maja doznała kontuzji i obecnie przebywa w schroniskowym szpitalu – zerwane więzadło krzyżowe właśnie zostało zoperowane i sunię czeka rehabilitacja. Więcej informacji można uzyskać u weterynarzy. Mamy jednak nadzieję, że niebawem Maja będzie mogła robić to, co lubi najbardziej, czyli szaleć na wybiegu i wylegiwać się na słoneczku wraz ze swoim opiekunem.

Maja trafiła do schroniska z powodu wyjazdu właścicieli, co ostatnio niestety często się zdarza. Adoptując psiaka, pamiętajmy o tym, że to nie rzecz, której można się pozbyć, gdy chcemy wyjechać na wakacje lub nie pasuje do naszego nowego mieszkania. To członek rodziny, za którego bierzemy odpowiedzialność. Maja szuka swojego człowieka, który tym razem jej nie zawiedzie.

Kontakt do wolontariuszki: Ania – 724 107 714