Back to ADOPTOWANE

Magnus

MAGNUS P 57/10/22
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2020
KASTRACJA: OCZEKUJE
ROZMIAR: ŚREDNI
W SCHRONISKU OD: PAŹDZIERNIKA 2022

Kategoria:

Opis

Magnus to wesoły, młody psiak, który trafił do schroniska z powodu „braku czasu” właściciela… U nas rozpiera go energia i chęć do zabawy. Uwielbia ganiać za piłeczką i patykami, a przy okazji uczy się aportować 🙂

Magnus nie ma ogonka, ale gdyby go miał, z pewnością merdałby nim bez przerwy! Jest bardzo przyjazny dla innych psiaków i chętny do zabawy z nimi. Na spacerach lubi co jakiś czas zawrócić i na chwilę przytulić się do opiekuna… Magnus to czuły, energiczny psiak, który będzie wspaniałym towarzyszem człowieka, jest również bardzo inteligentny, z łatwością uczy się nowych rzeczy łącznie z oddawaniem patyka przy zabawie.

Magnus jest jeszcze psim dzieckiem, który tylko czeka na zabawę z człowiekiem i innymi pieskami. Ma niezwykle duży potencjał. Potrafi ładnie się odwoływać i okazuje bardzo dużo miłości. Do wszystkich i wszystkiego podchodzi z łagodnością i ciekawością.

W aktywnym domu na pewno dałby się poznać jako cudowny psiak wpatrzony w swojego opiekuna, zaakceptował by również psie towarzystwo.

Kontakt do wolontariuszki: 690477313 (Dominika)