Back to ADOPTOWANE

Lusiek

LUSIEK P 139 12 18

PRZYBLIŻONA DATA UR. 2013 r.

WIELKOŚĆ: MAŁY

KASTRACJA: TAK

W SCHRONISKU OD GRUDNIA 2019 r.

Kategoria:

Opis

Lusiek to nasz mały „szeryf”, który rządzi w boksie, gdzie przebywa. Nic nie może się wydarzyć bez jego wiedzy i pozwolenia. Zawsze jako pierwszy podbiega do człowieka, zwłaszcza jeżeli zobaczy jakiś smakołyk. Jednocześnie jednak jest bardzo przyjazny i nigdy nie pozwala sobie wobec psich przyjaciół na przykre zachowanie. Lusiek to bardzo inteligentny piesek, który potrzebuje zainteresowania ze strony człowieka, dlatego chcemy jak najszybciej znaleźć mu nowy, kochający domek.

Jak każdy piesek lubi pobiegać na wybiegu, ale jego prawdziwą pasją są spacery – to po prostu ciekawski psiak stworzony do wolności. Chciałby ze swoim opiekunem przechadzać się i – nie oszukujmy się! – być wówczas w centrum uwagi;) Ulubiona zabawa Luśka to aportowanie piłeczki, do której zawsze dobiega pierwszy. Jest bardzo kontaktowy i przyjacielski. To łagodny psiak, bez problemu daje założyć sobie obróżkę przy wychodzeniu na spacerki.

Lusiek jest po prostu bardzo fajnym psiakiem w pełni gotowym do zamieszkania w nowym domu. Szkoda czasu, by taki charakterny zwierzak marnował swój potencjał w schronisku.

 

Kontakt do wolontariusza: 797 849 362