Back to ADOPTOWANE

Lukrecja

LUKRECJA P 61/06/22
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2019
ROZMIAR: MAŁY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: CZERWCA 2022

Kategoria:

Opis

To urocze stworzenie trafiło do schroniska ze swoimi szczeniaczkami. Obecnie odchowała już swoje maleństwa i teraz szuka domu.

Lukrecja jest młodym i energicznym psiakiem. Pomimo krótkich łapek spaceruje szybko. Bardzo ładnie chodzi na smyczy. Boks zamieszkuje z innymi psiakami, z którymi dobrze się dogaduje, więc mogłaby zamieszkać z psim rezydentem. Uwielbia się przytulać do człowieka i widać, że bardzo potrzebuje jego uwagi. Z Lukrecji prawdziwy jamnik wychodzi dopiero na spacerach. Kiedy nie ma nikogo w pobliżu, jest grzeczna, ale gdy tylko pojawi się w zasięgu jej wzroku inny piesek, to potrafi go bardzo obszczekać. Czasem zdarza się jej naszczekać nawet na przechodzących obok spacerowiczów. Nikt nie jest idealny. Na pewno nad obszczekiwaniem będzie można popracować. Być może wynika ono też z tego, że sunia rzadko wychodzi na spacery. W domu, przy regularnych aktywnościach, gdzie cały czas się coś dzieje, być może nie będzie tak podekscytowana.

Jamniczka do schroniska trafiła bardzo wychudzona. Obecnie wygląda już dużo lepiej. W sprawie stanu zdrowia psiaka najlepiej kontaktować się ze schroniskowymi weterynarzami. Bardzo prosimy o dom dla tej dzielnej psiej mamy.

Kontakt do wolontariusza: 503 081 921 (Sonia)