Back to ADOPTOWANE

Lotek

LOTEK P 49/07/19
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2017
WIELKOŚĆ: ŚREDNI MNIEJSZY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: LIPIEC 2019

Kategoria:

Opis

Lotek to około dwuletni piesek, który trafił do krakowskiego schroniska w lipcu bieżącego roku. Jego wcześniejszy właściciel zmarł, a nikt z jego rodziny nie zechciał podjąć się opieki nad psem…:(

Lotek jest psem bardzo wesołym i pozytywnym. Mimo swojego młodego wieku jest również dosyć spokojny. Po wejściu wolontariusza do boksu Lotek wprost nie może doczekać się wyjścia, ale zawsze bardzo grzecznie czeka na swoją kolej do zapięcia smyczy. Na spacerze Lotek jest grzeczny, jednak zdarza mu się mocniej pociągnąć za smycz czy obszczekać innego psa. Lotek jest jednak psem małych rozmiarów, dlatego nie ma większego problemu, by nad nim zapanować. Poza tym ciągle pracujemy nad tym, jak zachowuje się na spacerach i trzeba przyznać, że w krótkim czasie poczynił wiele postępów.

Lotek chodzi na spacery, ale oprócz tego uwielbia przebywać na wybiegu. Podczas gdy jego kolega z boksu jest zajęty aportowaniem, Lotek grzecznie spaceruje i obwąchuje teren. Gdy ma już dość podchodzi do wolontariusza i czeka, by być głaskanym. Widać, że to pies lubiący przebywać w towarzystwie człowieka i chcący być przez niego zauważanym.

Obecnie Lotek zamieszkuje boks z innym, bardzo energicznym psem i raczej nie dochodzi między nimi do spięć. Oznacza to, że istnieje duża szansa, by Lotek zamieszkał w przyszłości z innym czworonogiem. W takim przypadku lepiej jednak psy wcześniej poznać i zobaczyć, czy przypadną sobie do gustu. Tego psiaka polecamy tak naprawdę każdemu, kto tylko będzie w stanie zapewnić mu dobry dom na resztę życia.

Lotek to cudowny, puszysty amator głaskania, który męczy się w boksie z dala od ludzi. Nie pozwólmy by spędził w nim swoje najmłodsze lata!

Kontakt do wolontariusza: Justyna 605 988 388, Wiktoria 733 013 397