Back to ADOPTOWANE

Lola

LOLA P 25/06/19
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2018 r.
WIELKOŚĆ : MAŁA
STERYLIZACJA: NIE
W SCHRONISKU OD CZERWCA 2019 r.

Kategoria:

Opis

Lola jest piękną, 9-miesięczną suczką niewielkich rozmiarów. Ma dłuższą gładką, czarną sierść i klapnięte uszka. Została znaleziona w Parku Decjusza i przywieziona do schroniska. Jest radosnym psem i kocha człowieka. Cieszy się na widok każdego, uwielbia pieszczoty, pcha się na kolana i dopomina szczekaniem o uwagę. Lubi też przewracać się na plecki i wystawiać brzuszek do głaskania. Niektóre gwałtowniejsze ruchy powodują, że suczka się cofa i kuli, ale jest to chwilowe i szybko pojmuje, że nic jej nie grozi. Nie wiemy, czemu tak reaguje. Nie ma problemu ze smyczą, ale chodzenie na niej – jak to szczeniakowi – jeszcze nie do końca jej wychodzi. Gdy założy jej się smycz, zaczyna się kręcić w kółko i trzeba dopiero ruszyć do przodu, a wtedy zaczyna ładnie iść.

Lola nie zna żadnych komend, ale jest młodziutka i z pewnością szybko się wszystkiego nauczy. Kiedy ma okazję pobiegać na wybiegu, raczej woli zajmować się człowiekiem niż spożytkować energię na zabawę. Interesuje się zabawkami, jednak nie do końca wie, jak z nich korzystać. Biega za nimi, ale nie bierze do pyszczka, tylko zostawia tam, gdzie wylądowały. Zawsze przychodzi na zawołanie, nieważne, czym jest akurat zajęta.

Póki co mieszka w boksie sama, więc nie znamy jej stosunku do innych psów. Jeśli miałaby zamieszkać z innym czworonogiem, warto przed adopcją zapoznać psiaki i sprawdzić, jak na siebie zareagują. Z dziećmi nie powinna mieć problemów – jest bardzo przyjacielskim psem.

Lola zasługuje na własny dom i kochających ludzi. Jest spragniona kontaktu z człowiekiem i do tego bardzo młoda. Powinna się sprawdzić w każdych warunkach. Jest pełna energii i wesoła, ale równocześnie ma w sobie delikatność. Potrzebuje opiekunów, z którymi będzie mogła spędzić długie lata.

Kontakt do wolontariuszy: ‭790 231 318‬, 691 270 616, 507 826 269‬‬