Back to DUŻE SUKI

Lila

LILA P 75/12/20
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2020
WIELKOŚĆ: DUŻA
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: GRUDZIEŃ 2020

Kategoria:

Opis

Lila to piękna młoda suczka w typie owczarka niemieckiego. Do schroniska trafiła po wypadku samochodowym. Miała połamaną miednicę i wymagała intensywnej opieki weterynaryjnej. Była wtedy kilkumiesięcznym psem, który ze względu na tak poważne obrażenia był pozbawiony ruchu i możliwości poznawania świata.

Lila jest niezwykle przyjaźnie nastawiona do człowieka. Bardzo lubi wszelaki kontakt i pieszczoty – od razu kładzie się brzuchem do góry i domaga się głaskania 😉 Wciąż jest w trakcie rehabilitacji, ale całkiem dobrze radzi już sobie na spacerach i cieszy się z każdej możliwości wyjścia z boksu. Jak przystało na młodego psiaka, ma bardzo dużo energii i przyszły właściciel powinien pamiętać, aby zapewnić jej odpowiednią dawkę aktywności fizycznej, jak i pracy umysłowej. Lila chętnie współpracuje z człowiekiem i szybko się uczy, można więc będzie pomyśleć w przyszłości o treningu posłuszeństwa lub zwyczajnie o nauce różnych komend i sztuczek,

Lilka niezbyt przepada za innymi psami, ale zapewne można będzie to zmienić przy odpowiedniej socjalizacji.
Wszystkie szczegółowe informacje o stanie zdrowia oraz o rehabilitacji suczki można uzyskać w schroniskowym ambulatorium..

Kontakt do wolontariuszki: 608 217 403 (Magda)