Back to ADOPTOWANE

Lexi

LEXI P 50/01/22
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2015
ROZMIAR: ŚREDNI WIĘKSZY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: STYCZNIA 2022

Kategoria:

Opis

Lexi to średniej wielkości 7-letnia sunia, która wśród przodków zapewne miała owczarka niemieckiego, bo wygląda jak jego miniaturka – czarne, podpalane umaszczenie, stojące uszy i duża inteligencja. Do schroniska trafiła z Okna Życia.

Lexi jest psem szukającym uwagi człowieka, w boksie okazującym bardzo entuzjastycznie swoje uczucia. Jest psiakiem o przyjaznym usposobieniu. Toleruje psich kolegów, choć lubi postawić na swoim, czego czasem doświadczali jej współmieszkańcy z boksu😉

Podczas spacerów Lexi biegnie przed siebie, jakby miała do załatwiania milion spraw 😁 Pracujemy z nią, by nie ciągnęła tak na smyczy, ale tę naukę z pewnością trzeba będzie kontynuować w domu. Lexi bardzo sprytnie wyszukuje wszystkie dziury w ogrodzeniu, chętnie też się pod nim podkopuje jak rasowy uciekinier z Alcatraz, więc lepszym dla niej rozwiązaniem będzie mieszkanie, niż dom z ogrodem.

Nie znamy historii Lexi, ale wydaje się być psiakiem dobrze zsocjalizowanym z ludźmi, z zainteresowaniem reaguje również na dzieci. Mogłaby także zamieszkać z innym psem, ale konieczne będzie ich wcześniejsze zapoznanie.

Jeśli szukacie średniej wielkości suczki, która wygląda jak kompaktowy owczarek, to Lexi czeka na spacer zapoznawczy z Wami🙂

Kontakt do wolontariusza: 663430267