Back to ŚREDNIE PSY

Laky

LAKY P 79/08/21
PRZYBLIŻONA DATA UR: 2019
WIELKOŚĆ: ŚREDNI WIĘKSZY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU: OD SIERPNIA 2021

Kategoria:

Opis

Laki to młody, średniej wielkości piesek, który do schroniska trafił w sierpniu. Został oddany przez opiekuna a powodem zrzeczenia było rzekome ugryzienie go.

Nam dał się poznać jako sympatyczny i pełen energii pies. Ma trochę braków w wychowaniu, ale mamy nadzieję, że przyszły opiekun odpowiednio będzie z nim pracować i uczyć go nowych rzeczy. Laki jest silnym psem, na początku spaceru ciągnie na smyczy, jednak z czasem się uspakaja. Bardzo chętnie biega i bawi się. Bywa, że nie chce wracać do boksu lub podczas spaceru upiera się, aby iść w konkretną stronę lub wybrane miejsce. Potrafi być bardzo uparty. 🙂 Przyszły opiekun musi być konsekwentny i stanowczy. Lakuś boks zamieszkuje samotnie. Na spacerach staramy się go socjalizować z innymi przedstawicielami jego gatunku, choć na ten moment wolelibyśmy, aby zamieszkał bez innego pieska.

Jakiego domu szuka Laki? Na pewno aktywnego. Poszukujemy opiekuna, który będzie potrafił wspólnymi aktywnościami wykorzystać jego zasoby energii w dobry sposób. Koniecznie ambitnej osoby, która lubi pracować z psem.

Kontakt do wolontariusza: 605 437 786; 601 446 752; 518 729 178