Back to ADOPTOWANE

Laktoza

LAKTOZA P 137/05/19
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2007 r.
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA MNIEJSZA
STERYLIZACJA: TAK
W SCHRONISKU OD MAJA 2019 r.

Kategoria:

Opis

Laktoza jest 12-letnią suczką średniej wielkości, o krótkiej biszkoptowej sierści. Ma stojące spiczaste uszka i ciemne oczka jak guziki. Jak na swoje lata ma dużo energii. Lubi spacerować, ładnie chodzi na smyczy. Na wybiegu truchta i zwiedza cały teren. Nie jest zbyt otwarta do ludzi. Mając przy sobie człowieka, nie upomina się o uwagę, lecz zajmuje się swoimi psimi sprawami. Jednak kiedy zaczyna się ją drapać, Laktoza przytula się i pokazuje, gdzie ma ochotę na drapanie. Najbardziej podoba jej się drapanko koło ogona.

W boksie, gdy słyszy ze ktoś idzie, robi wszystko, żeby do niej podejść. Siada, podnosi przednie łapki i prosi. Jest wtedy tak słodka i urocza, że trudno przejść obok niej obojętnie. Nauczyła się tej sztuczki i wykorzystuje ją, aby człowiek do niej przyszedł i poświęcił jej trochę uwagi. Możliwe, że w domu Laktoza bardziej się otworzy i zacznie okazywać opiekunom swoją miłość i zaufanie. W schronisku niestety nie ma kogoś swojego na co dzień i do nikogo się nie przywiązała. Była w domu tymczasowym i została określona przez osoby, u których mieszkała jako psiak idealny. Nadaje się do każdego domu, jest nieduża i bezproblemowa. Dobrze dogaduje się z innymi psami.

Laktoza zasługuje na ciepły kąt i kochających ludzi. Nie powinna spędzać ani chwili dłużej w schroniskowym boksie.
Była operowana w związku z guzami na listwie mlecznej. Dokładniejsze informacje można otrzymać, kontaktując się ze schroniskowym weterynarzem.

Kontakt do wolontariuszy: ‭790 231 318, 507 826 269‬‬‬