Back to ADOPTOWANE

Laguna

LAGUNA P 65/04/21
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2020
WIELKOŚĆ: MAŁY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD KWIETNIA 2021

Kategoria:

Opis

Laguna to niewielka ruda suczka, która trafiła do schroniska, ponieważ została znaleziona. Niestety od tego momentu nikt się po nią nie zgłosił.

Laguna przy pierwszym kontakcie jest nieufna i musi minąć trochę czasu aż się do kogoś przekona. Kiedyś jednak już komuś zaufa, staje się bardzo kontaktowa, wdrapuje się na kolana i upomina o głaskanie. Ogromnie cieszy się, gdy wolontariusze wchodzą do boksu, żeby wziąć ją na spacer, więc grzecznie pozwala sobie założyć szelki i obrożę. Ma jednak swój charakterek i kiedy jej się coś nie podoba, potrafi pokazać ząbki, dlatego nie nadaje się do domu z dziećmi.

Sunia na spacerze ładnie idzie na smyczy, chyba że na horyzoncie pojawi się jakiś pies, wtedy razem z koleżanką z boku z pasją go obszczekują. Laguna potrzebuje jeszcze ogłady i wychowania, ale gdy trafi na właściwą osobę, która mądrze ją poprowadzi, stanie się wspaniałą kompanką spacerów. Aktualnie mieszka w boksie z suczką i psem i dobrze się z nimi dogaduje. Jeśli miałaby zamieszkać z drugim psem w domu, konieczne będzie wcześniejsze zapoznanie jej z psim rezydentem.

Laguna gdy trafiła do schroniska na głowie pod skórą miała guzka, który został usunięty. O szczegóły zabiegu należy kontaktować się ze schroniskowym ambulatorium.

Kontakt do wolontariusza: 507826269