Back to ADOPTOWANE

Kulka

KULKA P 64/11/18
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2018 r.
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA MNIEJSZA
STERYLIZACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD LISTOPADA 2018 r.

Kategoria:

Opis

Kulka jest 7-miesięczną niesamowicie przyjazną i wesołą suczką. Jej wielkość można określić jako średnio-mniejszą. Ma czarną, jasno podpalaną sierść, klapnięte uszka i krótki ogonek. Kulka zachowuje się jak na szczeniaka przystało: jest radosna oraz pozytywnie nastawiona do wszystkiego, co ją otacza.

Na początku sytuacja, w jakiej się znalazła, trochę ją przestraszyła. Umykała przed wolontariuszem, który chciał ją zapiąć na smycz i zabrać na spacer, była niepewna, ale również bardzo ciekawska. Jednak ten okres szybko minął i teraz Kulka cieszy się, gdy ktoś do niej przychodzi. Na smyczy ciągnie, nauka ładnego chodzenia przy nodze jest jeszcze przed nią. Jest młodziutka, więc nowy opiekun szybko ją wszystkiego nauczy. Gdy puszcza się ja na wybiegu, szaleje i bawi się ze swoją koleżanką z boksu. Uwielbia człowieka, przytulanie i cieszy się na każdego zaoferowanego jej smaczka. Daje się brać na ręce. Na próbę ubrania kagańca zareagowała bardzo niecierpliwie, nie była tym zachwycona, ale w jej zachowaniu nie było niczego negatywnego. Dogaduje się z innymi psami, lubi ich towarzystwo. Nie wiemy natomiast jak zachowałaby się w stosunku do kota, ani do dzieci.

Kulka potrzebuje domu i właściciela, który zadba o jej wychowanie. Schronisko nie jest miejscem, w którym pies powinien dorastać. Sunia będzie idealnym psem dla każdego, ponieważ jest bezproblemowa. Ma dużo energii i jest bardzo kontaktowa. Czeka na kogoś, kto ją przygarnie i komu będzie mogła bezgranicznie zaufać oraz obdarzyć bezwarunkową psią miłością.

Kontakt z wolontariuszem: 691 270 616