Back to ADOPTOWANE

Kufel

KUFEL P 101/08/18
PRZYBLIŻONA DATA UR. 2012 r.
WIELKOŚĆ: MAŁY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD SIERPNIA 2018 r.

Kategoria:

Opis

Kufel to małych rozmiarów około 6-letni piesek, który został znaleziony i przywieziony do schroniska pod koniec wakacji.

Kufel jest bardzo fajnym, bezproblemowym psiakiem, który nie sprawia żadnych kłopotów w relacjach z człowiekiem. Dogaduje się z innymi psami, ale jest raczej dominujący, więc warto uważać przy jedzeniu, bo lubi bronić swojej miski. Kufel ładnie chodzi na smyczy i lubi dłuższe spacery. Zachęcamy do wspólnego spaceru z psiakiem.

Kontakt do wolontariuszy: 690 131 383, 604 415 982

Relacja z domu tymczasowego: Kufel – 6-letni, czarny, podpalany kundelek małych rozmiarów, za z naprawdę ogromnym psim sercem. W schronisku przebywa już 2 lata. Przyjaźnie nastawiony do ludzi, jednak jest trochę bojaźliwy i wymaga większej dyscypliny. Na spacerach obszczekuje inne psy, a także boi się ludzi oraz dzieci jeżdżących na deskorolkach i hulajnogach, choć na dzieci przechodzące zwyczajnie obok niego nie zwraca żadnej uwagi. Ma chorą tarczycę i wymaga leczenia, czyli przyjmowania rano i wieczorem tabletek, które bez zastrzeżeń łyka z pokarmem. Koszt to około 50/60zł miesięcznie. Myślę, ze odnalazłby się w mieszkaniu, jednak trzeba by nad nim trochę popracować. Szkód w domu nie narobił. Uwielbia być głaskany i przytulany, sam się tego domaga. Jest bardzo wdzięczny i pogodny.