Back to ADOPTOWANE

Kubi

KUBI P 87/04/18
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2017r.
WIELKOŚĆ: MAŁY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD KWIETNIA 2018r.

Kategoria:

Opis

Kubi trafił do schroniska wraz z innymi psami w wyniku interwencji przeprowadzonej przez KTOZ w kwietniu zeszłego roku. Psy zostały czasowo odebrane właścicielowi i do czasu zakończenia postępowania nie mogły zostać wydane do nowych domów. Na szczęście sprawa została rozstrzygnięta i psiak wraz z kolegami szuka nowego domu.

Kubi, podobnie jak reszta psów, z którymi trafił do schroniska, jest psem trochę wystraszonym i wycofanym, ale nieagresywnym. Pomimo tego, że wie, iż nic złego w schronisku mu nie grozi, wciąż jeszcze odrobinę boi się człowieka, choć jednocześnie bardzo chce i próbuje mu zaufać. Nie ma wątpliwości, że dobrze na niego działa towarzystwo energicznego i przyjacielskiego kolegi z boksu, dzięki któremu otwiera się oraz nabiera odwagi i śmiałości w stosunku do człowieka. Doskonale w przełamywaniu jego strachu pomagają również smaczki, za którymi Kubi wprost przepada.

Piesek bardzo chętnie chodzi na spacery, chociaż wciąż jeszcze trochę boi się zakładania obroży i zapinania smyczy, a zabrany na wybieg ochoczo biega i bawi się z kolegą z boksu.

Kubi to bardzo przyjazny i sympatyczny piesek, który potrzebuje nieco więcej czasu, żeby się otworzyć i zaufać, ale nie ma wątpliwości, że warto ten czas poświęcić, by w nagrodę zyskać tak cudownego i wyjątkowego psiego przyjaciela.

Kontakt do wolontariusza: 608 526 783