Back to ADOPTOWANE

Krysia

KRYSIA P 42/01/22
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA:2012
WIELKOŚĆ: MAŁA
KASTRACJA:
W SCHRONISKU OD: STYCZEŃ 2022

Kategoria:

Opis

Krysia jest suczką radosną i otwartą na kontakt z człowiekiem. Ma około 10 lat, lecz zachowuje się jakby była co najmniej o połowę młodsza. Do schroniska trafiła w styczniu 2022 wraz z trzema koleżankami, z którymi z pewnością dzieliła wcześniej dom. Nieznane są wcześniejsze losy tej gromady, suczki oddano bowiem do okna życia. Choć Krysia zdążyła się jakby pogodzić z losem, nie ustaje w radosnym oczekiwaniu, że z kolejnego wyjścia na spacer do boksu już wracać nie będzie musiała. Podczas gdy jej towarzyszki trafiły do nowych rodzin, Krysia wciąż czeka aż uśmiechnie się do niej szczęście.

Radość i entuzjazm wyraża szerokim uśmiechem i wesołymi podskokami. Tuż przed wyjściem na spacer wprost emanuje wesołością. Daje się równocześnie ubrać w szelki czy obrożę i bardzo ładnie chodzi na smyczy. Na spacerach jest idealnie grzeczna. Zachowuje się pewnie i jest otwarta. Nie jest agresywna ani względem innych psów, ani ludzi, zwłaszcza jeśli może z ich ręki liczyć na smaczka. Wobec obcych osób wykazuje w najgorszym wypadku niepewność, ale szybko się otwiera i w zamian za smakołyk pozwala się pogłaskać już przy pierwszym spotkaniu.

Krysia niestety nie przyciąga uwagi adoptujących. Nie pytano o nią, choć jest to psiak zupełnie bezproblemowy, ułożony, cichy, radosny i zrównoważony. Jest to idealny towarzysz zarówno do warunków mieszkaniowych, jak i domowych. Krysia z pewnością nie ma wielkich potrzeb ruchowych, nie będzie oczekiwać bardzo długich wycieczek, biegów czy nieustających zabaw. Wystarczy jej kilka standardowych spacerków w ciągu dnia, ale dłuższej wycieczki w nowe miejsce z pewnością nie odmówi.

Krysia odnajdzie się w domu, gdzie przeważa spokój, bo choć obecnie czuje się wyśmienicie i ma wysoki poziom energii, trzeba brać pod uwagę, że jest to starszy psiak, który kiedyś będzie potrzebował przede wszystkim odpoczynku.

Krysię znamy już wiele miesięcy i jak do tej pory była bardzo cicha i opanowana – prawdopodobnie będzie mogła zostawać w domu sama w razie dłuższych wyjść opiekunów w ciągu dnia. Jestem przekonana, że Krysia będzie w domu wspaniałą towarzyszką. Ponieważ mieszkała wcześniej z innymi suczkami, a obecnie znajduje się w boksie z gromadką współlokatorów, mogłaby z pewnością zamieszkać z drugim psem. Oczywiście po wcześniejszym zapoznaniu.

Kontakt do wolontariusza: 607 675 555