Back to ADOPTOWANE

Kora

KORA P 83/12/18
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2011 r.
WIELKOŚĆ: ŚREDNIO-MNIEJSZA
W SCHRONISKU OD GRUDNIA 2018 r.

Kategoria:

Opis

Korunia to średnio-mniejsza 8-letnia suczka, która trafiła do krakowskiego schroniska w fatalnym stanie. Skrajnie wychudzona i zaniedbana, została odebrana przez KTOZ interwencyjnie
Wolontariusze szybko przekonali się, że sunia jest wspaniałym psem. Przepada za ludźmi i szuka z nimi kontaktu, uwielbia być głaskana. Potrafi wykonać komendę „siad” 🙂 Świetnie dogaduje się z innymi psami. Nie wykazała dotychczas cienia agresji. Bardzo ładnie chodzi na smyczy i chętnie chodzi na spacery, choć ciągle jest słabiutka przez niedożywienie. Na szczęście mała ma doskonały apetyt; mamy więc nadzieję, że dzięki opiece jaką otrzymuje w schronisku, niebawem przybierze na wadze oraz nabierze sił.
Kora ma w wyrazie pyszczka coś, co pozwala przypuszczać, że pies rasy bokser był jednym z jej przodków. Mimo, że nie ma płaskiej kufy, nieco go przypomina – bardziej widoczne jest to na żywo, niż na zdjęciach.
Aby zapoznać się z Korunią w celach adopcyjnych, zachęcamy do wizyty w krakowskim schronisku na ul. Rybnej.
Jeżeli nie możesz sobie pozwolić na przygarnięcie pieska, bardzo proszę o udostępnienie tego ogłoszenia. Nie pozwólmy, aby długo czekała na nowy dom. Tego, czego jej najbardziej życzymy, jest kochająca rodzina i ciepły kąt.

Kontakt do wolontariusza: 691 270 616