Back to MAŁE SUKI

Kopciuszka

KOPCIUSZKA P 74/10/21
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2020
WIELKOŚĆ: MAŁY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: PAŹDZIERNIKA 2021

Kategoria:

Opis

Kopciuszka to mała roczna suczka, która trafiła do schroniska po tym, jak przez dwa tygodnie krążyła po krakowskim Salwatorze.

Sunia przy pierwszym kontakcie jest wycofana i przestraszona, nie chce podejść do człowieka, trudno się więc dziwić, że jej złapanie zajęło tak dużo czasu. Kopciuszka jest bardzo delikatna i nieśmiała, ale kiedy zobaczy, że ze strony człowieka nie grozi jej nic złego, powoli zaczyna się otwierać. Na początku nie chciała w ogóle chodzić na smyczy – stała tylko w miejscu i cała się trzęsła. Teraz już dzielnie maszeruje na spacerze i widać, że sprawia jej to coraz większą przyjemność. Nie ma w niej cienia agresji, bez problemu też daje się brać na ręce. Coraz chętniej pozwala się głaskać i nieśmiało dąży do kontaktu z człowiekiem. Z innymi psami dogaduje się bez problemu, a potencjalny psi towarzysz mógłby dodać jej pewności i uczyć ją ufać człowiekowi.

Sunia potrzebuje spokojnego, cierpliwego i odpowiedzialnego domu, gdzie będzie mogła czuć się bezpiecznie i w swoim tempie otwierać się na człowieka.

Kontakt do wolontariusza: 507 826 269