Back to AKTYWNE

Komancz

KOMANCZ P 39/03/21
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2017
WIELKOŚĆ: DUŻY
KASTRACJA: NIE (oczekuje)
W SCHRONISKU OD MARCA 2021

Kategorie: ,

Opis

Komancz został znaleziony, dlatego nie wiemy nic o jego przeszłości. Mimo że ma około 4 lat, wciąż mentalnie jest szczeniakiem – zawsze wesoły, chętny do zabawy, pełen energii i nie do końca zdający sobie sprawę ze swoich gabarytów 😉

Od wejścia do boksu wita wolontariusza z wielkim entuzjazmem i całym sobą cieszy się ze spaceru. Na początku ciągnie na smyczy i pędzi byle przed siebie, byle szybciej. Gdy minie już pierwsza fala euforii, potrafi się trochę wyciszyć i spokojniej spacerować. Spotykane psy mija grzecznie, nie szczeka, nie odpowiada na zaczepki, ale jest dość mocno nimi zainteresowany. Być może w domu mógłby dogadać się z innym psem.

Komancz zdecydowanie szuka aktywnego opiekuna, który będzie w stanie zapewnić mu sporo różnych aktywności i zajęć. To psiak potrzebujący jeszcze trochę wychowania i mądrego poprowadzenia, aby mógł stać się wspaniałym towarzyszem w życiu codziennym.

Komancz jest bardzo żywiołowy i trochę mało delikatny, dlatego na ten moment raczej nie nadaje się do domu z małymi dziećmi, którym mógłby przypadkiem zrobić krzywdę.

Kontakt do wolontariusza: 503 757 874