Back to ADOPTOWANE

Kojak

KOJAK P 44/09/22
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2011
WIELKOŚĆ: DUŻY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD WRZEŚNIA 2022
RASA: ALASKAN MALAMUTE

Kategoria:

Opis

Kojak to piękny pies północy rasy Alaskan Malamute. Został oddany do schroniska przez właściciela z powodu przeprowadzki. Były opiekun twierdził, że nie może zabrać psa ze sobą, ponieważ… przewraca dzieci. Z podanych informacji wiemy, że psiak wychowywał się w mieszkaniu.

Kojak to 11-letni sympatyczny, zrównoważony pies, przyjaźnie nastawiony do człowieka. Jak na swoje lata jest w bardzo dobrej formie, ma dużo energii. Na wybiegu chętnie biega za piłkami lub bawi się z psimi koleżankami. Na smyczy chodzi bardzo ładnie, nie ciągnie. Maszeruje szybkim tempem przed siebie. Uwielbia długie spacery i smaczki. Nie da się ukryć, że jest łakomczuchem i nie przepuści okazji, by wyprosić jakiegoś frykasa od wolontariusza.

Do większości psów nastawiony jest pozytywnie. Czasem lubi sobie trochę poszczekać na mijanych kolegów, ale nie ma w tym cienia agresji. Nie wykazuje żadnych problemów behawioralnych.

Mamy nadzieję, że szybko znajdzie się osoba, która pokocha tego wspaniałego psa i otoczy go troską i opieką. Jesień życia powinien spędzić w kochającym domu, a nie samotnie w schroniskowym boksie.

Kontakt do wolontariuszki: 739 563 382 (Gosia)